Svátek má: Ivan

Zprávy

Velikost textu:

Britský novinář: V Evropě dojde k občanské válce

Britský novinář: V Evropě dojde k občanské válce

Britský novinář a spisovatel James Delingpole popsal v svůj dojem o vývoji v Německu. Nejenže se obává, že by to mohlo vést k občanské válce v Německu, ale v celé Evropě.

Ilustrační foto
20. září 2018 - 06:20

"V Evropě nastane občanská válka", řekl německý politik, jehož jméno z dobrých důvodů britský novinář  nezmiňuje. Politik vyjádřil jen to, co mu mnozí lidé říkají za zavřenými dveřmi. "Byl jsem v Německu několik týdnů. Pozoroval jsem lidi a nálada je proti Angele Merkelové a jejím třem milionům přistěhovalců.  Migrantů jsou  3 miliony, to je dvojnásobek než  co uvádějí německé orgány. Mám zdroj, který potvrdil, že tři miliony se více blíží realitě,“ uvedl politik.

Města, které jsou zvyklá na přistěhovalce, jako je Frankfurt, tak i v nich se hovoří o problémech za zavřenými dveřmi. Problémoví jsou žebráci, kteří obývají ulice a hordy muslimů, tyto skupiny se velmi od  sebe  liší.  Hordy muslimů se nemohou nebo nechtějí integrovat. Jejich důvody jsou lenost, pohrdání, až po džihádistickou touhu podmanit Západ islámu.

"Mnozí z nich jsou ve skupinách, obývají nákupní střediska a parky. Němci jsou přátelští k těm, kdo se snaží, jako tvrdě pracující Syřané ale jiní strkají hlavu do písku a jako by se jich to netýkalo,“ píše Delingpole.

Britský novinář nevěří, že se podaří něco s tím provést politické straně AfD. Zavedené strany se vždy spojí do nějakých aliancí, aby zabránily vstupu  AfD do vlády.

Kromě holokaustu existují i další dva hlavní důvody, proč by Němci přijali tyto přistěhovalce, tvrdí Delingnpore.

Na jedné straně je zde hospodářství a práce, stárnoucí populace v Německu potřebuje přísun čerstvé krve. Kvůli poklesu porodnosti museli být zahraniční pracovníci dovezeni, aby se hospodářství udrželo. Toto tvrzení padá v Německu na úrodnou půdu. Němci nechtějí, aby se nezaměstnanost vrátila do doby Výmarské republiky.

Za druhé, je to proto, že jsou proti nacionalismu a bezmezně věří  novému světovému řádu, který je financován Georgem Sorosem a jeho následovníky.  Mnozí opustili svou víru. Jsou přesvědčeni, že přistěhovalectví ze zdánlivě nepřátelských cizích kultur nás činí lepšími lidmi. Tím se vyřeší problém „bílých privilegovaných“ a nacionalistické identity, které k válkám v minulosti ... Žádná oběť  není příliš velká pro cíl prosadit tento nový světový pořádek.


„Problém je v tom, že to bude představovat převzít myšlení globální elity. Je to jednoduchá pozorovatelná  pravda, že většina naší vládnoucí třídy - na jakékoliv úrovni od nadnárodní (OSN, EU), a to až na úroveň  členských států přijala myšlenku masového přistěhovalectví. Tvorba paralelních komunit prostřednictvím neintegrovaných muslimů je nevyhnutelnost, která nemůže být zpochybněna, „řekl James Delongpore.

Ale to není pohled občanů. To ukazuje Brexit, Matteo Salvini v Itálii, Viktor Orbán v Maďarsku. A jde o občanskou válku v Evropě, pravděpodobný cíl, o který usiluje Islámský stát a další jemu  podobné muslimské teroristické organizace s cílem přilákat umírněné muslimy na jeho stranu, a tak představit islám v Evropě
.

"Udělali jsme chybu, když jsme si mysleli, že politická instituce v tomto případě je na naší straně. Ale musíte se jen podívat kolem, abyste viděli, že tomu tak nebude," upozorňujec James Delingpole.

Lidé jsou stále více frustrovaní, protože politici selhávají ve dvou hlavních otázkách: v masovém přistěhovalectví a terorismu.

(rp,prvnizpravy.cz,jour,foto:arch.)