Svátek má: Dorota

Zprávy

Velikost textu:

Trump byl příliš nerozhodný: Deep State vyhrává!

Trump byl příliš nerozhodný:  Deep State vyhrává!

Pokud se nestane nic zásadního, stane se demokracie 20. ledna historií. V EU a Německu to byla po dlouhou dobu jen fraška, v USA zažila krátký čtyřletý comeback s Donaldem Trumpem, který by měl skončit za týden.

Donald Trump, americký prezident
13. ledna 2021 - 07:20

Donald Trump byl takřka průmyslovou nehodou, jeho volební vítězství v roce 2016 bylo výsledkem arogantního nesprávného úsudku Establishmentu. Důsledky tohoto nesprávného posouzení nyní musely být napraveny za všech okolností. A byly opraveny, píše Max Erdinger na Journalistenwatch.

Pokud bude  20. leden skutečně inaugurace Joe Bidena a jeho kabinet hrůz se ujme vládní práce, pak si člověk bude muset přiznat, že všechny naděje a všechny úspěchy posledních let byly zničeny. Trump byl poslední blokádou, která stála v cestě úplné nadvládě světa - a doufejme, že v tom bude i nadále. Je jen to, že to, co by se muselo stát, aby Trump zůstal prezidentem Spojených států, je tak obrovské, že je těžké si představit, co by se muselo stát v příštím týdnu. Nejneuvěřitelnější zprávy jsou na síti. Skutečně lze jen doufat, že na nich něco je. Nelze je ověřit. A také jim opravdu nemůžete uvěřit.

Americké volby v roce 2020, které byly nepochybně masivně zfalšovány, byly předzvěstí. Varováním mohlo být svržení rakouské vlády prostřednictvím „videa z Ibizy“, které bylo očividně uchováváno v záloze po dobu dvou let jako „nouzová brzda“,  kdyby se rakouská strana Svobodných FPÖ stala příliš populární. Evidentně mi zvonily všechny poplašné zvony, když Sebastian Kurz dokázal prosadit svůj seznam, než se stal šéfem ÖVP.

Záhadné okolnosti, za nichž „muž z ničeho nic“, Emmanuel Macron, vystřelil jako kometa od nuly k funkci prezidentu republiky v prakticky rekordním čase, a jak bezprostředně poté už se o jeho „Hnutí En Marché“ nemluvilo - a ještě mnohem více ; že každý očekával, že prezidentem Evropské komise se stane Manfred Weber nebo Frans Timmermans, nakonec aby zjistil, že to bude Ursula von der Leyenová.

Zprávy z Běloruska a Madagaskaru, že se tam MMF pokusil „koupit Lockdown“; celý nafouknutý humbuk o záchraně světového klimatu a - v exacerbované verzi v podstatě stejného příběhu - celý hysterický humbuk o koronaviru - to vše zapadá do voleb v USA v roce 2020.Plus pokračující likvidační pokusy  Alternativy pro Německo, nejprve Bernd Lucke, poté Frauke Petry - a nyní ji zjevně úspěšně implementoval Jörg Meuthen; okolnosti, za nichž byl v Itálii odříznut Matteo Salvini; média útočí na Tommyho Robinsona, Martina Sellnera, Götze Kubitscheka, Björna Höcka - najednou se vše spojí a vytváří to kompletní obrázek. Celá ta léta byla demokracie jen imaginární, pokud se předpokládalo, že ji lze ještě zachránit.

Dnes už je jasné: Liberálové, vlastenci a spolehlivé národní státy situaci celkově podcenili. Ve skutečnosti nikdy nebylo co získat a co zachránit. Volby jsou fraška.


Ve skutečnosti již nějakou dobu probíhá válka, která nebyla masami uznána jen proto, že nevypadá tak, jak by si válku představovala. Žádné bombardéry, žádné tanky, žádná střelba. Jedná se o digitální informační válku, ve které by se oponent diktátorů vládnoucího názoru musel spoléhat na spravedlnost svých nepřátel. To, že se stále musí dodržovat nějaký druh demokratických pravidel, byla sama o sobě jen představa. Společnost XY vyhrála soudní spor s Facebookem. Sociální síť musela obnovit jeden ze svých smazaných příspěvků. Triumf? – Směšné.

Páni Soros, Gates, Schwab a podobní si navzájem podávali kliky u dveří vládních budov po celém světě, chodili dovnitř a ven, kdykoli chtěli, a vždy našli nastavené ucho. „Soros říká“, „Gates ohlašuje“, „vysvětluje Schwab„ ... - to jste vlastně měli vědět. Přidejte k tomu tento neskrývaný obdiv k účinnosti čínského systému, který zatraceně ovlivňuje svobodu a lidská práva.

Pokud nedojde k velkému zlomu v příštím týdnu - a to vše vyvrcholí - bude třeba uznat, že Donald Trump byl příliš nerozhodný, co měl udělat politicky správně:  vytáhnout zástrčku včas světovému Deep State. Bylo by to však také riskantní. Rok 2021 bude pravděpodobně nejděsivějším rokem pro všechny, kteří dosud kladli zoufalý odpor. Pronásledování disidentů zrychlí. Čínské podmínky budou převládat ve Spojených státech a Evropě. Přesto naděje umírá jako poslední.

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,foto:arch.)