Svátek má: Jan

Komentáře

Státní moc chce ohnout hřbet nejzdravější a nejstatečnější části národa!

Po třiceti letech snažení, práce, úspěchů, omylů a zklamání se vracíme zpátky.

Léta naděje, že doženeme,  co jsme zmeškali, střídá obava, že se ocitáme v centru destrukčních procesů s nepatrnou šancí na záchranu. Nepatrnost té šance spočívá hlavně v tom, že pořádně nevíme, zda si záchranu přejeme.  Naši předposlední a současní vůdci plní zadání těch největších a „nejdemokratičtějších“  oligarchů světa, a to ovládnout nás stejně, jak se to podařilo lidovým vůdcům u nás hned po tom, co zvítězil pracující lid. Jen boj za mír nahradila záchrana planety, třídní boj, ekologická nenávist, a aby té lásky nebylo málo, tak se přidala vakcinační, mezigenerační atd.

Vláda opojená mocí uplatňovanou bez většího odporu veřejnosti a bez ohledu na ÚSTAVU, udělala velkou chybu. Svou všemohoucnost se snaží dokázat povinným proočkováním těch nejzdravějších a nejstatečnějších profesních skupin. Tento svévolný a nesmyslný zásah do základních práv a svobod potvrdil, jak jsou vládě naše svobody ukradené – a tak se konečně z lidských futrálů na zážitky s implantovanou bezbřehou tolerancí stávají lidé s potřebou mít důvod vážit si sami sebe. Uniforma není oděv lokajů. Policisté, hasiči, zdravotníci a vojáci mají sloužit lidu naší země, tedy i sobě, k společnému prospěchu, a ne skupině, která se po získání moci snaží z nás udělat nevolníky, a z naší země kolonii.

Ve společnosti plné keců o korektnosti a neuvěřitelných tolerancí jedná vláda s těmito složkami jak s hadrem. Nad řečičkami o tom, jak jsou skvělí, užiteční a nenahraditelní, stojí podmínka bezmezné a bezvýhradné tedy slepé a hluché poslušnosti. Erár ale nemá právo vlastnit jejich těla a duše! Tento fakt si začíná uvědomovat stále víc příslušníků těchto složek a rodí se odpor. Naši ministři v čele s premiérem prosazující u nás zájmy EU tak vstoupili na cestu generálů, kteří se ocitnou v poli sami - bez vojska.

Karel Petřík

Dostali jsme, co si zasloužíme

Dostali jsme, co si zasloužíme

Karel Petřík 

13. června 2024
Volební taškařice skončila. STAČILO nahradilo na politické scéně staré ČSSD. MOTORISTÉ ve znamení pokroku nahradili kříž spalovacím motorem a vystřídali politicky zesnulé lidovce.

Dostaneme, co si zasloužíme

Dostaneme, co si zasloužíme

Karel Petřík 

7. června 2024
Mozky vládních politiků přes média zvrací své vize světlých zítřků a vítězství EU svým voličům s vírou, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou.

Ještě jsme Češi žijící v Evropě, ne Evropané  žijící v Česku

Ještě jsme Češi žijící v Evropě, ne Evropané žijící v Česku

Karel Petřík 

30. května 2024
Miliony z nás si to při poslechu nebo zpěvu písně: Kde domov můj,…. pod vítěznou vlajkou hokejového mistrovství znovu připomnělo.

Neprobouzejme v dětských duších děsy a v našich běsy

Neprobouzejme v dětských duších děsy a v našich běsy

Karel Petřík 

20. května 2024
Ing. Alexandra Udženia konstatuje, že dětí s bolavou duší u nás přibývá. Proč? Většina z nich má víc, než na co si vzpomene. V čem je tedy problém a co zraňuje dětskou duši?

Jindřich Rajchl pozván do ČT a CNN Prima. Nevídané.

Jindřich Rajchl pozván do ČT a CNN Prima. Nevídané.

Karel Petřík 

14. května 2024
Netuším kdo, nebo co to způsobilo, ale nepodezřívám tyto TV ze snahy šířit jeho myšlenky a názory.

Co po nás zůstane?

Co po nás zůstane?

Karel Petřík 

4. května 2024
Můj děda byl po mamince Němec. Kdyby se stejně jako někteří jeho bratři přihlásil za války k Němcům, nemohl bych se narodit, i kdyby válku přežil.

Je podle Vás vysílání České televize objektivní a vyvážené?