Svátek má: Václav

Komentáře

SVOBODA, SUVERENITA, DEMOKRACIE – Co nám z toho zbylo, paní Mirko?

Nepochybuji o tom, že náš stát po svém vzniku tyto společenské normy obsahoval a dokázal je až do 15.3.1939 udržet.

Dnes máme rozkradenou, rozprodanou republiku, levicové liberály snící o společné chudobě, řvoucí eko-gender-multikulturní neziskové bojůvky, uznávající jen a pouze své vidění světa za jediné možné, a pomatené politiky cestující mezi tím vším, pletouc si pravici s levicí, a jejichž největším problémem v současnosti je, jak zlikvidovat každý nesouhlasný názor s jejich politikou.

Stejně jako dříve komunisté svalující své neúspěchy na třídní nepřátele a imperialisty, našli si i oni nepřátele a škůdce v každém, kdo s nimi nesouhlasí a v Putinovi. I mně se, paní Mirko, dělá špatně z vládních lží a keců, jak by všechno bylo krásné, kdyby všichni nespokojenci drželi hubu a na náměstích řvali: Ať žije ODS a STAN, ať žije TOPO9, KDU a PIRÁTI, případně nadšené - s EU a USA na věčné časy a nikdy jinak! Vaši demokraté všeho druhu souhlasí s vraždou novinářky, a hlavu státu zobrazují a vyvěšují v pytli na mrtvé po Praze.

Čím se liší vaše demokratická vláda od komunistické lidové vlády? Myslíte si, že když názorové odpůrce a kritiky nelikvidujete fyzicky, ale pouze je společensky dehonestujete, zesměšňujete, okázale jimi pohrdáte a zvracíte, že jste lepší? Kolik členů a voličů vám zbude, mimo těch, co si u vás hrabou, po ukončení vaší vlády. Kdysi jsem vás volil, dnes bych to neudělal! Kašlete na lid a jejich reakci označujete za zradu všeho, co vás napadne, jen si nejste schopni připustit, že už mají vaší vlády dost.Přestaňte rozdělovat národ fanatickým ukrajinismem na jedné straně, a vnucováním proruskosti kritikům, nebo toho dosáhnete, a ta vámi vypěstovaná proruskost poroste, až vás nakonec smete. Když budete mrznoucím stále opakovat, že je jim teplo – neuvěří. Když jim budete stále opakovat, že jejich nespokojenost je proruská – uvěří.

Komentář p.Němcové o demonstraci 28.10. na Václaváku, ani obří trikolora z vlajek a pytle pravděpodobně nepřispěly ke zklidnění a dialogu v naší společnosti. Hodně toho však řekly o svých autorech. Zas už mi není dobře.

Karel Petřík
 


Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Karel Petřík 

18. září 2023
Toto množství demonstrantů svolaných předsedou neznámé strany PRO dokázalo zaplnit Václavák.

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Karel Petřík 

12. září 2023
Jsme jen národem, který si zas neumí vládnout. Naší účastí v EU omlouváme politickou a hospodářskou destrukci naší země, ale svou neschopností najít a zvolit si politiky, kteří budou schopni prosazovat naše zájmy, jsme to vše sami zavinili.

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Karel Petřík 

5. září 2023
Před pár dny nám oznámila, ať se připravíme, tedy naše republika, na dlouhou válku s Ruskem, a masivní přesuny i pobyt vojsk NATO na našem území.

Slovní průjem lidovce Bartoška

Slovní průjem lidovce Bartoška

Karel Petřík 

29. srpna 2023
Tentokrát v nedělním dopoledním programu na TV PRIMA se na poslance z SPD mluvícího o snížení porodnosti, obrátil s otázkou: „ Jak spolu souvisí nákup letadel F35 a porodnost?“

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Karel Petřík 

22. srpna 2023
Setkání vlastenců mělo již tradičně velmi příjemnou atmosféru. Přednášky k palčivým problémům současnosti byly také tradičně velmi zajímavé a nutící k zamyšlení.

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

Karel Petřík 

13. srpna 2023
Někdo možná čekal větší rachot, ale i jedna kostka může strhnout lavinu.

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
69%
Ne
transparent.gif transparent.gif
16%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
15%