Svátek má: Leona

Komentáře

Vzkaz vlády: PO NÁS POTOPA

Naše státní moc není schopna si nejen v Brně poradit s tlupou Cikánů bůh ví odkud, ale je schopna nařizovat svým voličům jeden nesmysl za druhým....

.... omezovat je v čem je napadne, a toto vždy dokáže prosadit a zdůvodnit dokonce bez ohledu na zákony. Ti Cikáni, se kterými si nikdo neví rady, nejsou čeští voliči! Ptám se, zda my, kteří sklízíme trpké plody své volby, jsme ještě schopni prosazovat své zájmy proti vládě, která kašle na práva, potřeby a zájmy občanů své země. Která upřednostňuje kde co, a kde koho před námi. Budou snad oni v zimě, až nebude plyn, mrznout? Přestanou používat auta, až bude litr benzínu za 100Kč? Jistě budou před kamerami TV s občany trpět, a usilovně hledat příčiny a viníky všude jen u sebe ne.

Naše společnost je nešťastně rozdělena na skupinu pro Babiše a proti Babišovi. V zápalu souboje si nevšimli jedni ani druzí, že jejich vyvolení hájí zájmy naší země, a jejich obyvatel, stejně mizerně. Staré proruské tajtrlíky nahradili noví proameričtí a proevropští. V tom je asi tajemství změny naší „nezávislé“ zahraniční politiky. Pozvat dnes cizí vojska do naší země je hračka, jak velmi názorně předvedla min. Černochová s prosazováním své USA základny způsobem vpravdě demokraticko – bolševickým. Její umanutost, být hrotem meče v boji s Ruskem neřešíc přitom žádné důsledky svého jednání doma ani v zahraničí, je nebezpečná. Netoužím být mučedníkem trpícím za hříchy  Evropy, a první praktickou výstrahou prokázáním funkčnosti jaderných zbraní.  Pokud příslušníci těchto dvou do sebe vzájemně zahleděných táborů nezačnou hledat, a nenajdou pro sebe jinou volbu, nikdy se z problémů, které nás čekají, nedostaneme. Dnes už víme, že oba tyto politické tábory si mohou vetknout na standardu: PO NÁS POTOPA.

Karel Petřík


Je v pořádku, že na budově Národního muzea v Praze visí ukrajinská vlajka?

Ano
transparent.gif transparent.gif
40%
Ne
transparent.gif transparent.gif
60%