Svátek má: Petr

Politika

Velikost textu:

Dvojí metr povede k rozvratu společnosti, míní Vondráček

Dvojí metr povede k rozvratu společnosti, míní Vondráček

Předseda Svobodných Libor Vondráček popsal, jaké problémy se valí na Evropu díky nezvládnuté islámské migraci. Také varoval před možnou radikalizací a poukázal na trendy a ideologie, které rozdělují naší společnost. 

Libor Vondráček (Svobodní)
9. listopadu 2023 - 06:05

Celá západní Evropa čelí vážnému problému. V poslední době zažíváme čím dál tím masovější demonstrace na podporu Palestiny. A právě tyto demonstrace odhalují a poukazují na problémy, které způsobila nezvládnutá islámská migrace do Evropy v posledních dekádách. 

A velkým varováním může být i nedávný komentář náčelníka Generálního štábu Armády České republiky generálporučíka Karla Řehky, podle kterého si zaděláváme přehlížením podpory radikálů z Pásma Gazy na vážný problém.


A před problémem varuje i předseda Svobodných Libor Vondráček s tím, že nejen v České republice, ale v celé Evropské unii, je čím dál tím patrnější dvojí metr, který může vést k rozvratu společnosti. 
 
„Problémem západních zemí je to, že lidé přicházejí o práci, když řeknou, že lidé mají jen dvě pohlaví a menstruuje žena. Zatímco jiní často beztrestně veřejně vykřikují, že je potřeba vyhladit všechny, kteří jsou proti islámu, že je Evropa rakovina a že má o hlavu přijít každý, kdo uráží islám,“ napsal Libor Vondráček s tím, že je mu smutno, že se takové projevy tolerují již od začátku 21. století. 


(z facebookového profilu Libor Vondráčka)

„A dnešní pochody islámistů v západních městech tak nejsou žádnou novinkou,“ pokračoval předseda Svobodných.  

Psali jsme:

„Rozhodně neříkám, že máme omezovat svobodu slova, ani svobodu zaměstnavatele vybírat si zaměstnance, ale není možné tolerovat násilné projevy cizinců, a na našince mít úplně jiný metr. Pokud lidé dlouhodobě vnímají, že existuje dvojí metr a právní stát nefunguje, je to počátek rozvratu společnosti jako celku,“ doplnil Vondráček. 

(dan, prvnizpravy.cz, foto: repro: cnn prima)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
79%
Ne
transparent.gif transparent.gif
11%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
10%