Svátek má: Ondřej

Politika

Velikost textu:

Gregor: Vláda největších lhářů a nesplněných slibů

Gregor: Vláda největších lhářů a nesplněných slibů

Předseda spolku Odchod.eu a člen vedení Svobodných Matěj Gregor nastínil důvody, proč vládě věří podle nejnovějšího průzkumu agentury CVVM jen dvacet pět procent občanů. Je to prý proto, že vláda lidem opakovaně lže. 

Matěj Gregor
27. srpna 2023 - 09:03

„Tahle vláda vstoupí do dějin jako vláda největších lhářů a nesplněných slibů. Člověk se nestačí divit, s jakým klidem současná vláda lhala lidem v předvolební kampani,“ konstatoval Matěj Gregor.. 

„Teď se odborníci a politologové podivují nad tím, proč má vláda nejnižší důvěru v historii České republiku. Přitom odpověď je jednoduchá a nepotřebujete na ni doktorát z politologie. Lhali lidem,“ uvedl dále Gregor.

Podle jeho slov porušili představitelé současné vlády své předvolební sliby a ještě ke všemu zadlužují naší zemi rekordním tempem.

Psali jsme:

„Jako pětikoalice selhávají v komunikaci, nepůsobí jednotně a ve vládě mají řadu nedůvěryhodných a neschopných lidí. Využili lidi pro svůj nemocný a věčný boj s Andrejem Babišem a když se dostali do vlády, nepřevedli absolutně nic,“ dodal ještě Matěj Gregor a opakovaně odmítl, že kritika vlády má něco společného s podporou Babiše, Ruska, extrémistů, apod. 

„Kritika vlády je kritikou lhaní, porušování slibů. Kritika vlády je starost o budoucnost České republiky,“ uzavřel Matěj Gregor. 

(nov, prvnizpravy.cz, foto: youtube)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Souhlasíte a podporujete stávku odborářů?

Ano
transparent.gif transparent.gif
18%
Ne
transparent.gif transparent.gif
7%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
75%