Svátek má: Iva

Politika

Velikost textu:

Hašek: 7 minut mimořádného projevu předsedy vlády bylo o ničem!

Hašek: 7 minut mimořádného projevu předsedy vlády bylo o ničem!

Nemám z toho kvůli lidem a naší zemi pražádnou radost, ale dnešních 7 minut  „mimořádného projevu předsedy vlády" bylo O NIČEM.  Žádná nové informace, žádné podrobnosti nad rámec všeho, co už během týdne zaznělo. Bohužel jen fráze, fráze, fráze ...

Petr Fiala, premiér ČR
19. září 2022 - 04:20

Absolutně nechápu, proč toto zaznělo 5 dnů před volbami. A ještě někdo hodně tupý premiérovi vložil do úst připomenutí vládní mediální kampaně bratru za 25 mil.Kč, kterou dělají lidé obžalovaní u soudu z daňových podvodů. Opravdu amatérský výkon co do obsahu i formy, který premiérovi ani vládě body nepřinese, právě naopak.

Jako občan a volič jsem se dnes večer utvrdil, že teď v pátek či sobotu je třeba vyslat Petru Fialovi a jeho 5 koaliční vládě jasný signál od nás - NEMÁTE NA TO, ZABALTE TO A PŘEDEJTE V KRIZOVÉ DOBĚ ZEMI KRIZOVÝM MANAŽERŮM (samozřejmě pod parlamentní kontrolou) - krizovým manažerem rozumím toho, kdo krizi umí řešit, nikoliv toho, kdo krizi vyvolává či dále prohlubuje...píše na facebooku Michal Hašek.

Petr Štěpánek: Petr Fiala je buď popleta, demagog anebo lhář

Předseda vlády Petr Fiala je buď popleta, demagog anebo lhář, případně tohle vše dohromady. Není totiž pravda, že Rusko zahájilo ekonomickou válku se západními zeměmi. Byly to naopak západní země, kdo Rusku svými idiotskými sankcemi ekonomickou válku vyhlásil.

Pane premiére, občané na rozdíl od vás nejsou ani slepí, ani hluší, ani nepoztráceli paměť.Robert Šlachta: Stejně jako v červnu jsme se nedozvěděli NIC

Druhý mimořádný projev premiéra po třech měsících. A stejně jako v červnu jsme se nedozvěděli NIC. Jo, pardon, přece jen něco. Máme šetřit. A vláda nám jde samozřejmě příkladem svojí kampaní na děravý deštník za 24 milionů, kterou přihráli kámošům z ODSky, kde jsou všichni majitelé firmy obžalováni z krácení daní. Super!

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
70%
Ne
transparent.gif transparent.gif
14%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%