Svátek má: Iva

Politika

Velikost textu:

Markvart: Když se na bojišti nedaří, tak se pomstíme bezbranným

Markvart: Když se na bojišti nedaří, tak se pomstíme bezbranným

Uplatňování principu kolektivní odpovědnosti vůči jednotlivcům, kteří s vlastní věcí nemají nic společného (Netrebko je rakouská občanka a Pavljučenková nebyla v Rusku už deset let)...

Petr Markvart
1. srpna 2023 - 02:20

...je  pouze snahou o malé, upachtěné "vítězství" nad bezbrannými, když už se na bojišti tankům Tomášům a raketometům Přemyslům Oráčům moc nedaří. A to nemluvím o tzv. sankcích, na které doplácí především naši občané.

Svědčí to především o zbabělosti, malosti a zhovadilosti těch, kteří se takto zbavují svých mindráků, píše na facebooku Petr Markvart..


A pár komentářů:
  • Když selhává vojenská strategie NATO, tak nastupuje debilita amerických loutek v politice a mediální žumpě.
  • S čím kdo zachází, s tím také schází.
  • Lokajské chování drtivě většiny ve vládě z nás dělá protektorát.
  • Přesně pojmenované, prostě vládní ubožáci.
  • Je zde ještě jeden zajímavý moment, o kterém píší odborníci. K fašismu se většinou přiklání skupina lidí s nižší až podprahovou inteligencí, s doprovodnými prvky agresivity a antiempatie. FAŠISTÉ - Inteligenčně a schopnostmi nevyzrálí živočichové, nenávidí a dehonestují právě tu dokonalejší skupinu obyvatel planety, pro jejich totální eliminaci života a vlivu na společnost. Hurikán - odborník na psychopaty a zuřivé politické žraloky.
  • Myslím,že to není záležitost převážně lumpenproletariátu ale zejména mnoha intelektuálů,vědců a umělců.Mladí právníci se hrnuli do SS,elity hodně selhávaly.Fašismus halt nejsou jen tělnaté ,leptosomní surové typy jako v SA. Podívejme se ,kdo zde nejvíce brojí proti famózní operní pěvkyni.Bývalá operní pěvkyně,europoslanci &
  • Je to jasný, jsou to agentky! A jak je vycvičili! Jednu naučili zpívat a druhou hrát špičkově tenis! Já bych to nepodceňovala. Tak už chybí jenom ruský brouk a máme to komplet!
  • Jsem zvědav, kdo bude mít koule, až tohle skončí, letět do Moskvy se omluvit. Rus je k jednání, jen bude třeba vzít na vědomí, že už se sebou nenechá vymetat.
  • Co je strašné, že ti s.... z Magistrátu nedokázali dát pokyn řediteli Obecního domu písemně, zbabělci.
Njn, BIS totiž zjistila, že sem tenistky chtěly dotáhnout jakési rakety...
Naši politici nejen nám, ale hlavně i našim potomkům, totálně zazdili možnost jednou zasednout k jednacímu stolu s Ruskem. Spálili mosty svými hloupými gesty, lžemi a nenávistnou rétorikou jednostranně zaměřenou.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
65%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
18%