Svátek má: Leona

Politika

Velikost textu:

Markvart: Za všechno může Putin, za všechno může Covid...

Markvart: Za všechno může Putin, za všechno může Covid...

Přesvědčování, že za všechno může Putin a jediná cesta je porážka Ruska, začíná nápadně připomínat docela nedávnou kampaň, která zase tvrdila, že za všechno může Covid a jedinou cestou je očkování jednou, dvěma, třemi ... atd. dávkami.

Petr Markvart
23. října 2022 - 07:20

Dnes přitom jasně vidíme, že celá ta Covid-hysterie byla jenom přípravkou na Kriegs-propagandu, která nás vzápětí měla čekat.

Já bych asi svoje pocity z toho tupého válečnického hýkání, i z toho, co mu předcházelo, vyjádřil stručně slovy JUDr. Macháčka z Černých baronů: „My bysme se už nějak domluvili, žádnej strach ...", dodává na facebooku Petr Markvart.

A pár komentářů:
  • ... a jeste jedna věta je dobrá z Černých Baronu.... Kefalín, lidi je jako s..... k...
  • No, ta k té první nerozlučně patří. Vyjadřuje poměr vládnoucích jelit k normálním lidem.
  • Nejvíc mně děsí lidé, kteří těm zaprodaným politikům zdatně sekundují.......volají po válce, jako smyslů zbavení.
  • Myslíš, že Putin napadl Ukrajinu proto, aby pomohl Západu s plánem, do kterého předtím zasadili Covid, jako přípravu lidí na konflikt, který rozpoutá v budoucnu Putin  • to se nikdo nedoví......
  • Nezdá se mi, že mu nechali variantu "nerozpoutat". Udělal pouze to, co musel. A pořád ještě říká "kluci, vykašlete se na to". Američani dělají vše proto, aby konflikt rozdmýchali a mohli se v budoucnu zmocnit ruských surovin, jako odvety a válečné reparace a kompenzace. Rus dělá to, co musí. Jen my jsme za blbce a děláme to, co nemusíme a co nám škodí.
  • My bysme se domluvili,ale oni nechtějí.Je v pořádku, že na budově Národního muzea v Praze visí ukrajinská vlajka?

Ano
transparent.gif transparent.gif
40%
Ne
transparent.gif transparent.gif
60%