Svátek má: Jindřich

Politika

Velikost textu:

Větvička: Tuž zhrňme si, co se vlastně stalo, bo mladi už nevi, o co šlo

Větvička: Tuž zhrňme si, co se vlastně stalo, bo mladi už nevi, o co šlo

Byl to silny zažitek, bo každy, kdo tu udalost tenkrat zažil, si do dneška pamatuje, kde ten den byl, co robil a jaky blby pocit měl, když se dival na ty padajici baraky. Tuž zhrňme si, co se vlastně stalo, bo mladi už nevi, o co šlo a v televizi jim to tež neřeknu.

Ladislav Větvička
12. září 2023 - 02:20

Dvě letadla řizena unoscama ze Saudske Arabie narazila před začatkem pracovni doby do dvuch vysokych baraku. Kdyby si saudskoarabšti synci kupili listky na pozdějši let, zabili by přes 50 tisic nepřatel, keři by už byli na šichtě. Jen diky humanytě a ohleduplnosti těchto synku tak zahynuly enem tři tisice blaznu, keři chodi do roboty včas, píše v komentáři Ladislav Větvička.

Tři železobetonove baraky se diky narazu dvuch letadel po nějake době zesypaly přesně do svojeho pudorysu, což se nikdy předtim, ani nikdy potom u žadneho železobetonoveho baraku nestalo. PS: Blog byl poprve zveřejněny na iDnes v zaři roku 2018, nic na něm nebylo třeba měnit.Paradoxni je, že většina odkazu v textu na videa, která poukazovala na nesrovnalosti oficialni verze, byla už dřive vymazana. Všechna videa, která ukazovala kolaps nezasažené budovy č. 7, byla vymazána. Záznam reportáže BBC, kdy nepozorná redaktorka oznámila pád budovy č. 7 asi půl hodiny předtím, než k němu opravdu došlo, bylo vymazáno.

Blog autora tohoto textu  na iDnes byl vymazany a zlikvidovany jako celek na počatku zaři 2023.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Kdo by se podle Vás měl stát příštím americkým prezidentem?