Svátek má: Oldřich

Politika

Velikost textu:

Vláda ví, občan je hňup! Necháme si to líbit?

Vláda ví, občan je hňup! Necháme si to líbit?

<< VÝZVA >> Chcete nadále trpět za neschopnost současné vlády? Číst pouze a jenom zprávy schválené a povolené Bruselem?

Vít Rakušan a Petr Fiala
22. října 2022 - 06:23

Jestliže nesouhlasíte a chcete číst i jiné zprávy, mohli si tak vybrat a udělat si svůj vlastní názor, tak nás prosím podpořte!

Jistě jste zaznamenali, příznivci serveru Prvnizpravy.cz, že po únorovém bezdůvodném, protiústavním a nezákonném vypnutí našeho serveru na pokyn vlády ČR jsme vás dále informovali prostřednictvím webu Regionalninovinky.cz. Ten sice zablokován nebyl, ale byl několikrát napaden profesionálními hackery (státním cenzorem?).

V případě hackerských útoků na jiné subjekty je požadováno výkupné, ale v našem případě jde o něco jiného, chtějí nás umlčet a ekonomicky zlikvidovat.    

Vypnutí webu Prvnizpravy.cz, pokračující protiústavní vládní cenzura nebo napadení webu Regionalninovinky.cz a jeho uvedení zpět do provozu způsobilo velké finanční ztráty (pozn.: doména www.prvnizpravy.cz byla sice již minulý měsíc odblokována sdružením CZ.NIC, ale nadále ji bezdůvodně a protizákonně blokují velcí operátoři jako je O2 či T-Mobile...).

Proto vyzýváme vás, komu není lhostejné to, co se děje v naší společnosti, kdo chce mít i nadále přistup k necenzurovaným zprávám, abyste nás a naši redakci finančně podpořili.

Nečekejme, až si vláda prosadí zákon o cenzuře a jediném správném názoru!
Nedejme jim šanci nás umlčet, nedejme jim šanci nás zavřít!


Nezávislost naší redakce můžete podpořit peněžitým darem na účet

43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBAN CZ5601000000438974200277   BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX

Děkujeme za Vaši podporu

RedakceKdo se podle vás stane příštím americkým prezidentem?