Svátek má: Adolf

Politika

Velikost textu:

Zelenskij bude válčit, dokud bude Amerika platit

Zelenskij bude válčit, dokud bude Amerika platit

Jindřich Rajchl  (PRO) popsal ve svém komentáři vývoj konfliktu na Ukrajině, jehož výsledkem podle něj budou desítky tisíc mrtvých a stovky miliard v kapsách zbrojařských koncernů. A zdůraznil, že jediným řešením je dosažení míru u jednacího stolu.

Jindřich Rajchl (PRO)
21. srpna 2023 - 07:30

„V titulku na Novinkách jsem si přečetl, že američtí vojáci “popisují jatka na ukrajinské frontě”. Tak jsem si článek rozklikl a zjistil, že potvrzuje to, co říkám od prvního okamžiku oné slavné protiofenzívy - že se jedná o naprosto šílený masakr ukrajinských kluků, kteří bez potřebného výcviku a vzdušné podpory jdou ve velkém jak dobytek na porážku. 

V závěru celého článku však na mě čekalo jedno velké překvapení - když američtí žoldáci bohorovně prohlásili, že to, že Ukrajinci trpí obrovské ztráty, je vlastně naprosto normální. Prostě a jednoduše, dokud budou Američané platit, tak do té doby Zelensky bude připraven válčit. Až do posledního muže. 

Že to nemá žádný smysl, protože už i američtí zpravodajci vědí, že k žádnému průlomu nedojde, to nikoho nezajímá. Přece každému, kdo nemá mozek Dominika Haška, už je dávno jasné, že o Ukrajinu v tomto konfliktu vůbec nejde. Jen o moc a o peníze. Jako vždy. 

Jsem zvědav, jakou výmluvu soudruzi ze západu vymyslí, aby nemuseli uznat to, že ti, co stejně jako my říkali, že jedinou cestou k ukončení konfliktu je dohoda s Ruskem, měli od začátku pravdu. 


Jistě přijdou s nějakým nesmyslem, který nám ČT patřičně naservíruje a libtardské ovečky s jásotem přijmou. Faktem ovšem zůstane, že kdyby se jednalo o míru mnohem dřív (po čemž jsme celou dobu volali), tak jsme mohli ušetřit miliardy dolarů a především desetitisíce lidských životů. A i když si to všichni vy hlupáci, kteří jste bezmyšlenkovitě hnali Ukrajinu do jisté zkázy, nikdy nepřipustíte, tak jste to byli vy a vám podobní, kdo jste ty Ukrajince na ta jatka nahnali. 

Kdybyste se jen trochu uměli poučit z historie a chápali, že tato válka má svým charakterem mnohem blíže k Vietnamu či Koree, než ke 2. světové válce, k níž jste tento konflikt při vaší chabé znalosti dějin připodobňovali, tak byste dávno pochopili, že jediným výsledkem pokračování této bratrovražedné bitky, budou desítky tisíc mrtvých a stovky miliard v kapsách zbrojařských koncernů. A že jediným řešením je dosažení míru u jednacího stolu. Čím dřív, tím líp. 

Psali jsme:

Proto jsme také byli od první vteřiny PRO mír. Ne kvůli Putinovi, jak jste si naivně mysleli, ale proto, že jsme věděli, že jakýkoliv jiný postup přinese pouze obrovské utrpení a humanitární katastrofu. A jak vidíte, měli jsme pravdu. 

Jak to kdysi zpíval ten odporný chcimír John Lennon? All we are saying is give peace a chance (Říkáme jen to, abyste dali šanci míru)," uzavřel svůj komentář Rajchl. 

(nov, prvnizpravy.cz, foto: red.)43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Jste spokojeni s výsledky voleb do Evropského parlamentu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
27%
Ne
transparent.gif transparent.gif
62%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
11%