Svátek má: Kristián

Regiony

Velikost textu:

Letní koupaliště na Flošně se připravuje na otevření

Letní koupaliště na Flošně se připravuje na otevření

Přesné datum otevření koupališť zatím není stanoveno, odvíjet se bude od pokynů vlády. Správa nemovitostí, která je provozovatelem koupaliště na Flošně v Hradci Králové, předběžné počítá s otevření areálu v pondělí 31. května.

Koupaliště na Flošně
25. května 2021 - 08:00

Zatím nebyla vyhlášena ani možná kapacita či další podmínky, za jakých bude moci koupaliště otevřít. Všechny aktuální informace ale budou návštěvníkům sdělovány prostřednictvím webových stránek města, koupaliště Flošna či jeho provozovatele – Správy nemovitostí.

Předpokládaná otevírací doba ve všední dny bude od 6 do 19 hodin, v sobotu, v neděli a ve svátek by mělo být od 9 do 19 hodin. K prodloužení otevírací doby do 20 hodin dojde až podle dalšího vývoje počasí. Plavecký bazén bude vyhříván na teplotu 26 – 28° C. Vyhřívání rekreačního a dětského bazénu bude zahájeno při příznivé předpovědi počasí.

Koupaliště Flošna nabízí návštěvníkům padesátimetrový plavecký bazén, relaxační bazén s divokou řekou a s masážními lehátky, dětský bazén s minitobogany Kobra a dva velké tobogany, z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka. Jedním z unikátních lákadel je adrenalinová skluzavka Jump. Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky. K aktivnímu pobytu na slunci si můžete užít dva kurty na plážový volejbal, nebo stolní tenis na vrchní terase. Všechny tyto atrakce jsou v ceně vstupného. Ceny vstupného zůstávají ve stejné výši jako v roce 2020.Od zahájení provozu v roce 2010 navštívilo letní koupaliště Flošna již přes milion spokojených návštěvníků. Veškeré aktuální informace jsou pravidelně zveřejňovány na stránkách provozovatele.

Plasy byly prvním cisterciáckým opatstvím založeným českým panovníkem

Královéhradeckénovinky.cz informovala Bc. Kateřina Šmídová, tisková mluvčí, Magistrátu města Hradec Králové.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:arch.snhk,mmhk)