Svátek má: Ctirad

Regiony

Velikost textu:

Na přehradní nádrži Rozkoš dopadla kontrola na jedničku

Na přehradní nádrži Rozkoš dopadla kontrola na jedničku

V sobotu odpoledne vyrazili policisté obvodního oddělení Česká Skalice společně pracovníkem Státní plavební správy zkontrolovat z paluby policejního člunu, jak aktuálně vypadá letní sezóna na přehradní nádrži Rozkoš.

Na přehradní nádrži Rozkoš
20. července 2020 - 08:00

Zjistili, že vodní hladinu poklidně brázdí kitaři a surfaři, kteří využívali oblačného větrného dne. Žádné neposlušné jezdce na motorových člunech a vodních skútrech na vodě za celé odpoledne naše vodní hlídka nepotkala, kontrola majitele jachty i rozhovory s návštěvníky kempu též dopadly na jedničku. Těm také v rámci celorepublikové akce "Bezpečně u vody" rozdali letáky s radami, jak se v rámci prázdninových aktivit chovat bezpečně a v souladu ze zákony.Za celých 6 hodin trvání akce policisté neshledali žádné pochybení a za to, že z břehu i z vodní hladiny dohlížejí na bezpečí příznivců vodního živlu,  tak se setkali s pochopením rozesmátých vodáků.

Kralovehradeckenovinky.cz informovala por. Mgr. Eva Prachařová, komisař Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:pčr)