Svátek má: Otýlie

Regiony

Velikost textu:

Odběrové centrum COVID-19 prodlužuje provozní dobu

Odběrové centrum COVID-19 prodlužuje provozní dobu

Odběrové centrum COVID-19 Fakultní nemocnice Hradec Králové prodlužuje provozní dobu.

2. října 2020 - 08:00

Odběry budou pro pacienty indikované k vyšetření lékaři či hygieniky možné každý den od 7:30 do 18:30 hodin. Dosud bylo centrum v provozu každý den od 7:30 do 15:30 hodin, důvodem rozšíření provozní doby je zajištění větší plynulosti provozu centra a příprava na případný větší zájem o provádění odběrů. V posledních dnech se počet provedených odběrů pohybuje mezi 350 až 400 denně.

Pro samoplátce i nadále trvá nutnost zarezervovat se k odběru prostřednictvím rezervačního systému. Rezervaci centrum odporučuje také pacientům indikovaným lékařem. Odkaz na rezervační systém najdou zájemci na www.fnhk.cz.


Důrazně prosíme všechny zájemce o odběr o uvedení platného telefonního čísla i e-mailu do rezervačního systému, důležité je také uvedení aktuálního čísla v žádance vyplňované praktickým lékařem, protože na uvedené telefonní číslo zasíláme výsledky rozborů.

Pacientům Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice pomáhá Olaf

Odběrové centrum COVID-19 ve FN HK funguje jako drive-in, příjezd je vyznačen Třebešskou ulicí kolem areálu Univerzity obrany. Příchod pro pěší je vyznačen od pěší i hlavní vrátnice. Mapu umístění odběrových center v celé České republice včetně informací o jejich provozní době je možné najít na webu ministerstva zdravotnictví.

Kralovehradeckenovinky.cz informoval Bc. Jakub Sochor, mluvčí  Fakultní nemocnice Hradec Králové.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:arch.fnhk)