Svátek má: Zina

Regiony

Velikost textu:

Podzimní prázdniny v Městských lázních

Podzimní prázdniny v Městských lázních

Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu, pro návštěvníky připravila milé překvapení.

Ilustrační foto
20. října 2021 - 08:00

Po celé podzimní prázdniny od středy 27. října do neděle 31. října 2021 dostane každý návštěvník ke vstupu do aquacentra Městských lázní 20 minut navíc zdarma!

Akce platí pro všechny návštěvníky, ať už si zakoupí jednorázový vstup v pokladně, nebo využijí svoje čipové hodinky. Bonus bude také započítán návštěvníkům plaveckého bazénu, kteří projdou v plavkách spojovací vyhřívanou chodbou do aquacentra.

S časem navíc může každý návštěvník naložit dle libosti. Stačí si jen vybrat, zda dát přednost vlnobití v rekreačním bazénu, vířivým či perličkovým bazénům, nebo 82 metrů dlouhému tobogánu se světelnými efekty. Dobrou volbou v boji proti podzimnímu nachlazení bude jistě i návštěva finské sauny s ochlazovacím bazénkem a venkovním atriem, stejně jako inhalace vonných esencí v parní kabině. Oblíbený nápoj či malé občerstvení je možné si vychutnat v baru u vody nebo bistru nad vodou.

Město Hradec Králové nabízí startovací byty

Věříme, že tato akce přinese potěšení pro všechny milovníky vodních radovánek a zpříjemní vám a vašim dětem letošní podzim. Královéhradeckénovinky.cz informovala Bc. Kateřina Šmídová, tisková mluvčí, Magistrátu města Hradec Králové.
(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:arch.mmhk)Nejčtenější