Svátek má: Magdaléna

Komentáře

Co si Covidu-19 myslí a říkají lidé s profesí lékaře

Ke covidové pandemii a způsobů, jak ji léčit, resp. předcházet, se vyjádřilo mnoho zahraničních, vysoce erudovaných osobností z oblasti lékařského prostředí.

Jedním z mnoha je i Dr. Hodkins z Kanady, který své dojmy vyjádřil ve svém videu.

Přepis videa s proslovem dr. Hodkinsona:

Jsem Dr. Robert Hodkinson, svobodymyslný patolog z Kanady. Jsem členem American College of Pathologists a Royal Colege of Physicians and Surgeons of Canada.Vystudoval jsem medicinu na univerzitě v Cambridge ve Velké Británii. Zastával jsem řadu výzamných funkcí, mj. jsem byl docentem na Univerzitě v Albertě, prezidentem Asociace laboratorních lékařů v Albertě, předsedou kanadské zkušební komise pro patologii, generálním ředitelem velké komunitní laboratoře a nyní  jsem ve funkci předsedy biotechnologické společnosti, která se zabývá výzkumem  sekvenování DNA.

Vážení občané, mám pro vás několik důležitých zpráv, vyplývajících   z této bezprecedentní hororové show, nejhorší v historii medicíny. Jsem mimořádně a nehorázně pobouřen touto naprosto zbytečnou lidskou tragedií. Moje první zpráva tedy je: Nevěřte ničemu, co vám říkají, lžou! Od začátku až do konce je to snůška lží, obyčejná propaganda! Nejde totiž o nic jiného, než o ošklivou sezónní chřipku  s méně či více zvýšeným rizikem pro starší a staré lidi se souběžnými onemocněními.

Moje druhá zpráva pro vás je, že více než cokoliv jde jen o pandemii strachu! Strach, který byl vyvolán záměrně dvěma hlavními faktory: Pověstný PCR-test a zjevné, účinné umlčování jakéhokoli jiného protinázoru. PCR-test totiž vytváří  více než 95 % falešně pozitivních případů u naprosto zdravých lidí  a ovlivňuje grafy, kde jsou tyto falešné pozitivní případy prezentovány jako „případy“! Lžou vám! Druhým zdrojem strachu je brutální umlčování pravdy ze tří zdrojů,na které byste se za normálních okolností mohli normálně spolehnout. Politici, média a lékaři, tři zdroje, které selhaly. Zejména lékaři, kteří svým zbabělým mlčením se rozhodli upřednostnit svůj „mimořádný příjem“ před lékařskou etikou a ctí!.

Strach se stal záminkou pro politiky a nikým nevolené byrokraty, aby prosadili směšné a zcela svévolné myšlenky, které nemají v lékařské literatuře žádný konzensuz o účinnosti těchto opatření. Mluvím zde o rouškách, respirátorech, o rozestupech ve společnosti, o zákazech vycházení, cestování atd. Taková řešení nemohly fungovat, nefugovaly a fungovat nebudou.


A můj třetí vzkaz nebo zpráva: Nic nefunguje, kromě účinné profilaxe vitaminem D a včasné léčby. Všechno ostatní je jen politika, hrající si si na chytrou medicínu, což je hra riskantní, velice  nebezpečná. Politici a jejich lokajové se oblékli, obrazně řečeno, do vlajky spasitele a tvrdí, že jen oni vás mohou zachránit před všemi životními riziky. Dobře víme, že to není možné.

Jako patolog vám mohu s naprostou jistotou říct,  že smrt se prostě přihodí každému z nás, jen je otázka, jak k ní člověk přijde. Život je příliš riskantní, je třeba si na to zvyknout! Lidé umírají stejně tak jako při předchozích či minulých chřipkových epidemiích, nebo jako když dnes a denně řídíte auto. Těmto rizikům je potřeba se přizpůsobit, vzít je na vědomí a s Covidem-19 se chovat tak, jak jsme to účinně dělali při minulých chřipkových epidemiích.To znamená pomocí vylkorysých dávek nejlevnjšího a nejúčinnějšího léku, který existuje a tím je rozum!  Neměli byste proto být nuceni riskovat své zdraví, svůj život, stejně jako zdraví a životy svých dětí tím, že se necháte očkovat. Protože tato hra je lidstvu nebezpečná, je to tyranie lidí!

Proto vás žádám, proboha, nenechte se zastrašovat a nenechte se očkovat! Dělejte vše, aby očkování bylo zastaveno! Díky.

(Zdroj: VID-20210825-WA0000 (1).mp4 (18 MB)

Jiří  Baťa


Je podle Vás dobře, že se Joe Biden vzdal kandidatury na příštího prezidenta USA?